השירותים שלנו

שיפוץ של בית

על מנת להגיע לתוצאה המצופה וליהנות מבית חלומותיכם נדרש ניהול מקצועי של זמן  ושל כסף .החוכמה היא לדעת להשקיע את כספכם בתבונה,להימנע משגיאות נפוצות היכן שאפשר וכמובן להגיע לתוצאה הרצויה שעליה חלמתם.

הסטודיו שלנו מספק ניהול פרויקטים לאורך כל תקופת שיפוץ הבית, הנחיית בעלי המקצוע השונים תוך חיסכון בזמן וכסף וצמצום שגיאות וטעויות שעלולות לגרום לעוגמת נפש.

שיתוף פעולה עם קבלנים

העבודה שלנו עם קבלנים כוללת פגישות עם דיירים, ביצוע תוכניות עבודה עם שינויים מותאמים לדרישת הלקוח,העברת תוכניות סופיות לקבלן.

לאחר קבלת ההחלטות, טיפול בנושא סגירת הספקים/הזמנות:מטבחים,שיש,ריצופים. במידת הצורך  ניתן לספק שירות עיצוב פנים לדיירים מה שנותן לקבלן ערך מוסף. העבודה מתבצעת בצורה ממוחשבת ומסודרת, בשימוש תוכנות "אוטוקאד"  ו""SketchUp

הכנה ועיצוב הבית לפני מכירה או השכרה

נכס לפני מכירה או השכרה: אם אתם רוצים לעלות את ערך הנכס ולקצר את זמן מכירת השכרת הנכס, לנו יש את ההכשרה והניסיון לעשות עבורכם את העבודה.

השבחת ערך הנכס  על ידי שיפור מראה והתאמתו למספר רב יותר של לקוחות פוטנציאלים. הבלטת יתרונות והעלמת חסרונות על ידי "תיקונים עיצובים". אנחנו כאנשי מקצוע, יודעים איך להעלות את ערך הנכס שלכם ולצמצם את זמן המכירה.

עיצוב של בית החדש דרך הקבלן

עיצוב של דירה חדשה מקבלן דורש מאתנו לימוד המפרט הטכני ובעיקר בדיקת התוכניות הממוחשבות.רק לאחר בדיקת כל הנתונים ניתן לבצע את תכנון עיצוב פנים.

תוך שילוב של מערכות מתקדמות שיש לקחת במהלך התכנון וסנכרון ביניהן : מיזוג אויר, ספרינקלרים ,גלאי עשן , אזעקות , מע' קולנוע ביתי , חימום תת ריצפתי , מערכת שאיבת אבק מרכזית ….. וזאת רק ההתחלה.

שדרוג דירה מקבלן מחייב את השירות שלנו כחלק מרכישת הנכס וזאת על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

הום סטיילינג

הום סטייל זה בעצם "הלבשת הבית" מאפשר פיתרון מהיר , קל ונוח למתיחת פנים והחלל . לפעמים השינוי הקטן ביותר יכול לשנות את כול האווירה באמצעות "הלבשה" של חלק רהיטים חדשים ו/או שידרוג הרהוט הקיים והכנסת אביזרים משלימים כגון וילונות , שטחים , תמונות ואביזרי נוי .

שירות הום סטיילינג יכול לכלול: ייעוץ בהתאמת הצבעים לחלל, ליווי בקניות וייעוץ בפתרונות ארגון ואחסון ועוד.

סטיילינג לבית יכניס ריגוש לבית ויחדש את ההרמוניה הביתית.

שרון ראובן -עיצוב גרפי