אודות


אולגה: בוגרת מכללת אורט-סינגלובסקי לאדריכלות ועיצוב פנים.

אם הגיע הזמן לרענן את חללי המגורים בביתכם או במשרד ואינכם יודעים היכן להתחיל ומה כדאי לעשות, זה הזמן להתייעץ עם מומחה לעיצוב פנים.

גם אם אתם יודעים מה אתם רוצים לעשות ואיך אתם רוצים לשנות את עיצוב הבית, רצוי להתייעץ עם מעצבת פנים על מנת לקבל רעיונות נוספים, ייעוץ מקצועי לגבי חומרים, שילוב צבעים, אביזרים מיוחדים שיכולים להעשיר את החלל, וכד'.

אם החלטתם לעצב את הבית וברצונכם לחסוך לעצמכם זמן יקר הנדרש על מנת לנהל פרויקט עיצוב פנים, וכסף שעלול להתבזבז כאשר לא קונים את החומרים הנכונים במקומות הנכונים, גם אז כדאי מאד להתייעץ עם מעצבת פנים מקצועית.

אני מאמינה שמעצב פנים טוב, צריך לעבוד מול הלקוח, לקחת בחשבון את סגנון החיים הייחודי לו ולהתאים את סגנון העיצוב לאופיו. מעצב פנים מנוסה יודע ליצור קו מקשר בין החללים בבית ויודע להתחשב בצרכים משתנים ועתידיים של הדיירים.

הייחוד שלי בעבודות עיצוב פנים מתבטא בתכנון עיצוב ויצירתיות פרקטיים, ובהתייחסות לפרטים הקטנים. אני תמיד רואה את הלקוחות מול העיניים, מערבות אותם בהחלטות ומקפידות להביא את רצונותיהם לידי ביטוי בעיצוב הסופי.

שירותי עיצוב הפנים שאני מציעה כוללים את כל שלבי הפרויקט החל משלב הסקיצה, דרך תכניות מפורטות והדמיות. רכישת רהיטים ו/או אביזרי עיצוב מיוחדים, ביצוע העבודה בפועל, פיקוח על בעלי מקצוע ועד לסיום המושלם של הפרויקט.

אשמח לעמוד לרשותכם לייעוץ, הכוונה וכמובן ביצוע עבודות עיצוב פנים של בית חלומותיכם, בהתבסס על הצרכים שלכם, התקציב שלכם והטעם האישי שלכם.

שרון ראובן -עיצוב גרפי